| Označení: | KEX6010 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 357 Kč 397Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
16x13x21 cm
Keramický ježek s bílým čumáčkem a světle hnědými bodlinami je roztomilou dekorací, která přináší radost a potěšení. Stane se věrným společníkem, který vás bude vždy vítat, když vstoupíte na zahradu, nebo terasu či balkón. Ježek se bude skvěle vyjímat mezi květinami nebo vedle chodníčku a vykouzlí úsměv na tváři každému, kdo jej spatří.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 880.0000 kg |
| Hmotnost | 880.0000 kg |
| Rozměry | 16x13x21 cm |
| Šířka | 16.0000 cm |
| Výška | 13.0000 cm |
| Hloubka | 21.0000 cm |
| Druh | Ježek |
| Sezóna | Zahrada |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 8.0000 |
| Barva | Hnědá |