| Označení: | KEX6006 WT-S |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 357 Kč 397Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
20x9x20 cm
Čistě bílé keramické pítko pro ptáčky ve tvaru pravidelného květu je nádhernou dekorací, která přitahuje pozornost nejen ptáčků, ale i všech kolemjdoucích a návštěvníků. Dva pěvci sedící na okraji pítka dodávají celému pítku hravý a veselý vzhled. Příjemně oživí vaši zahradu a stane se oblíbeným místem pro vaše opeřené návštěvníky, kteří se k vám tak budou rádi vracet.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 730.0000 kg |
| Hmotnost | 730.0000 kg |
| Rozměry | 20x9x20 cm |
| Šířka | 20.0000 cm |
| Výška | 9.0000 cm |
| Hloubka | 20.0000 cm |
| Sezóna | Zahrada |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 16.0000 |
| Barva | Bílá |