| Označení: | KEX6003 GRN2 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 303 Kč 337Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
10x28x12 cm
Čistě bílý keramický trpaslík je skvělou volbou především pro zahradní výzdobu. S jeho elegantním a jednobarevným provedením se ihned stane oblíbenou postavou, která mile uvítá každého návštěvníka. Už tak jen stačí vybrat to správné místo, ze kterého bude šířit radost a úsměvy po celé zahradě.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 610.0000 kg |
| Hmotnost | 610.0000 kg |
| Rozměry | 10x28x12 cm |
| Šířka | 10.0000 cm |
| Výška | 28.0000 cm |
| Hloubka | 12.0000 cm |
| Druh | Trpaslík |
| Sezóna | Zahrada |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 12.0000 |
| Barva | Bílá |