| Označení: | KEX6002 WT |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 303 Kč 337Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
12x12x22 cm
Zelená keramická bota je nejen nevšedním obalem na květiny, ale také originální dekorací, která zaručeně upoutá pozornost všech návštěvníků. Je ideální pro umístění na zahradě, terase, balkóně, případně i v interiéru, a přináší nádhernou symbiózu mezi květinami a unikátním tvarem obalu. Vytvořte si díky němu úžasně vyzdobený prostor, ve kterém prokážete vaší vytříbenou kreativitu a smysl pro detail.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 760.0000 kg |
| Hmotnost | 760.0000 kg |
| Rozměry | 12x12x22 cm |
| Šířka | 12.0000 cm |
| Výška | 12.0000 cm |
| Hloubka | 22.0000 cm |
| Sezóna | Zahrada |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 12.0000 |
| Barva | Zelená |