| Označení: | KEX6004 GRN3-L |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 975 Kč 2 194Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
30x49x31 cm
Keramické krmítko a pítko v tmavě mentolovém odstínu zaujme tvarem květu s dvěma detailně zpracovanými ptáčky na okraji. Vysoká stojatá forma je zdobená reliéfními motivy listů, které dodávají dekorativní charakter. Povrch s jemným leskem snadno udržuje čistotu a materiál je navržen pro dlouhou životnost. Vhodné jako zdroj vody nebo místo pro krmení ptactva v zahradě či na terase.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 3000.0000 kg |
| Rozměry | 30x49x31 cm |
| Šířka | 30.0000 cm |
| Výška | 49.0000 cm |
| Hloubka | 31.0000 cm |
| Sezóna | Zahrada |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Barva | Zelená |
31x49x30 cm
26x37x24 cm
24x37x26 cm