| Označení: | VAK136-7 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 260 Kč 289Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
7x7x7 cm
Skleněné ozdoby na drátku o průměru 7 cm jsou skvělým doplňkem pro váš vánoční stromeček nebo jinou sváteční výzdobu. Balení obsahuje 9 kusů, kde najdete mix 3 barev a kombinaci matných i lesklých povrchů, přispívající ke kouzelné vánoční atmosféře.
| Materiál | Sklo |
| Hmotnost | 180.0000 kg |
| Hmotnost | 180.0000 kg |
| Rozměry | 7x7x7 cm |
| Šířka | 7.0000 cm |
| Výška | 7.0000 cm |
| Hloubka | 7.0000 cm |
| Druh | Vánoční koule |
| Sezóna | Vánoce |
| Průměr | 7.0000 cm |
| Funkce | Na pověšení |
| Barva | Vícebarevná |