| Označení: | VAK105-7 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 260 Kč 289Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
7x7x7 cm
Obohaťte příjemnými barvami svůj vánoční interiér s našimi exkluzivními skleněnými ozdobami. Tyto koule na drátku ze skla v různých odstínech karamelové barvy představují zajímavou volbu pro vaši sváteční výzdobu. Sklo se vyznačuje výborným odrazem světla, který dodá vašemu prostoru lesk a záři. Konkrétně s touto barvenou variantou vytvoříte jedinečný a živý vzhled, který vynikne mezi ostatními ozdobami. Jsou výborným dekoračním doplňkem, který dodá vašemu domovu ten správný vánoční nádech v podobě nádherné výzdoby.
| Materiál | Sklo |
| Hmotnost | 263.0000 kg |
| Rozměry | 7x7x7 cm |
| Šířka | 7.0000 cm |
| Výška | 7.0000 cm |
| Hloubka | 7.0000 cm |
| Druh | Vánoční koule |
| Sezóna | Vánoce |
| Průměr | 7.0000 cm |
| Funkce | Na pověšení |
| Barva | Měděná |
2x2x2 cm