| Označení: | PIE1040 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 45 Kč 50Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
6x15x2 cm
Přiveďte do svého pietního prostoru klid a vzpomínky s naším zápichem, který představuje pietní dekoraci s růží ležící na kameni. Nápis „Vzpomínáme“ dodává této jemné dekoraci hlubší význam, zatímco růže na kameni evokuje pietní atmosféru a citlivost. Tento zápich se stává nikdy nekončícím projevem úcty a lásky k památce milované osoby, a je ideálním prvkem pro trvalou vzpomínku.
| Materiál | Polyresin |
| Hmotnost | 33.0000 kg |
| Hmotnost | 33.0000 kg |
| Rozměry | 6x15x2 cm |
| Šířka | 6.0000 cm |
| Výška | 15.0000 cm |
| Hloubka | 2.0000 cm |
| Druh | Ostatní |
| Sezóna | Pieta |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Funkce | Zápich |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 144.0000 |
| Barva | Šedá |