| Označení: | PIE1039 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 63 Kč 70Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
6x22x2 cm
Zahalte své pietní prostory do náruče lásky a vzpomínek s naším srdíčkem z křídel ve formě zápichu z polyresinu v šedé barvě. Tato pietní dekorace není pouze výrazem lásky, ale také evokuje návrat myšlenek na nezapomenutelné okamžiky. Elegantní provedení a jemné detaily tohoto srdíčka zdůrazňují důstojnost a citlivost k památce milované osoby. Umístěte toto pietní srdíčko na vhodné místo, kde bude připomínat trvalý význam lásky a souznění.
| Materiál | Polyresin |
| Hmotnost | 29.0000 kg |
| Hmotnost | 29.0000 kg |
| Rozměry | 6x22x2 cm |
| Šířka | 6.0000 cm |
| Výška | 22.0000 cm |
| Hloubka | 2.0000 cm |
| Druh | Srdce |
| Sezóna | Pieta |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Funkce | Zápich |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 144.0000 |
| Barva | Šedá |