| Označení: | PIE1029 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 45 Kč 50Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
6x16x3 cm
Začleňte náš malý pietní zápich v podobě knížky s křížem, růžemi a vzpomínkovým nápisem mezi ostatní dekorace podobného typu. Zabere minimum místa, ale zároveň působí jako výrazný vztyčný prvek, přinášející do prostoru dojemnou atmosféru plnou krásných vzpomínek. Jeho diskrétní velikost a elegantní design ho činí ideálním doplňkem pro uctění památky milované osoby i na místech s omezenými prostory. Umístěte tento pietní zápich z polyresinu na vhodné místo jako jemný a zároveň jasný symbol respektu a lásky.
| Materiál | Polyresin |
| Hmotnost | 32.0000 kg |
| Hmotnost | 32.0000 kg |
| Rozměry | 6x16x3 cm |
| Šířka | 6.0000 cm |
| Výška | 16.0000 cm |
| Hloubka | 3.0000 cm |
| Druh | Ostatní |
| Sezóna | Pieta |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Funkce | Zápich |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 144.0000 |
| Barva | Šedá |