| Označení: | PIE1038 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 45 Kč 50Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
6x15x6 cm
Přineste do svého pietního prostoru klid a krásu s naším květem růže na zápichu z polyresinu v šedé barvě. Tato pietní dekorace není jen vzpomínkovým předmětem, ale i výrazem lásky a úcty. Jeho diskrétní elegance a jemné provedení zdůrazňují důstojnost a respekt k památce milované osoby. Umístěte tento pietní květ na vhodné místo jako citlivý symbol trvalé vzpomínky.
| Materiál | Polyresin |
| Hmotnost | 37.0000 kg |
| Hmotnost | 37.0000 kg |
| Rozměry | 6x15x6 cm |
| Šířka | 6.0000 cm |
| Výška | 15.0000 cm |
| Hloubka | 6.0000 cm |
| Druh | Ostatní |
| Sezóna | Pieta |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Funkce | Zápich |
| Počet kusů v boxu | 8.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 128.0000 |
| Barva | Šedá |