| Označení: | PIE1018 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 70 Kč 78Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
13x19x1 cm
Vytvořte si krásné vzpomínkové místo s naším polyresinovým křížem, zdobeným lístky, které slouží jako zápich. Tento kříž precizně napodobuje texturu dřeva v elegantní šedé barvě a přináší do vašeho prostoru realistický vzhled. Doplněný menším kovovým prvkem a lístky, které působí jako zápich, tato dekorace nese symboliku obnovy a přírodní krásy. Šedá barva dodává místu klidnou atmosféru. Umístěte tuto dekoraci jako výraz úcty a respektu k památce milované osoby.
| Materiál | Polyresin |
| Hmotnost | 42.0000 kg |
| Hmotnost | 42.0000 kg |
| Rozměry | 13x19x1 cm |
| Šířka | 13.0000 cm |
| Výška | 19.0000 cm |
| Hloubka | 1.0000 cm |
| Druh | Kříž |
| Sezóna | Pieta |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Funkce | Zápich |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 144.0000 |
| Barva | Šedá |