| Označení: | PRA006 BOR |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 267 Kč 297Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
4x12x4 cm
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 125.0000 kg |
| Hmotnost | 125.0000 kg |
| Rozměry | 4x12x4 cm |
| Šířka | 4.0000 cm |
| Výška | 12.0000 cm |
| Hloubka | 4.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Alternativní sezóna | Podzim |
| Barva | Červená |
| Rozměr balení | 22 x 17 x 6 cm |