| Označení: | PRA006 PINK-PEARL |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 267 Kč 297Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
4x12x4 cm
Využijte netradičních prvků pro vánoční výzdobu v podobě umělých hub na drátkách, které mají kloboučky zbarvené do růžového odstínu s perletí. V jedné krabičce najdete celkem 30 kusů, přičemž se barevně hodí skvěle pro toto sváteční období a nabízí tak nepřeberné množství variant jejich využití. Drátky umožnují snadné připevňování na věnce, větvičky, různé části konstrukcí a další vhodná místa. Můžete si díky nim vytvořit kouzelné lesní království plné hub a dodat sváteční atmosféře obohacující a originální ozdobný prvek. Upozorňujeme však, že nejsou určené ke konzumaci a důrazně doporučujeme chránit je mimo dosah dětí.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 125.0000 kg |
| Hmotnost | 125.0000 kg |
| Rozměry | 4x12x4 cm |
| Šířka | 4.0000 cm |
| Výška | 12.0000 cm |
| Hloubka | 4.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Alternativní sezóna | Podzim |
| Barva | Růžová |
| Rozměr balení | 22 x 17 x 6 cm |