| Označení: | PRA006 CRM |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 267 Kč 297Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
4x12x4 cm
Drobné a lehké plastové houby na drátku jsou všestrannými ozdobami pro vytváření především podzimních aranží. Mají krásnou krémovou barvu kloboučků s bílými puntíky a balené jsou po 30 kusech v krabičce. Ohebné drátky, na kterých jsou připevněny, umožnují jejich snadnou aplikaci. Můžete si vytvořit své vlastní podzimní lesní zákoutí, na které se bude radost dívat. Díky tomu, že jsou umělé a nádherně zpracované, vám nabízí trvalou a nikdy nekončící krásu pro vaše nápady a kreativní tvorbu. Upozorňujeme však, že nejsou určené ke konzumaci a důrazně doporučujeme chránit je mimo dosah dětí.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 125.0000 kg |
| Hmotnost | 125.0000 kg |
| Rozměry | 4x12x4 cm |
| Šířka | 4.0000 cm |
| Výška | 12.0000 cm |
| Hloubka | 4.0000 cm |
| Sezóna | Podzim |
| Funkce | Na drátku |
| Barva | Krémová |
| Rozměr balení | 22 x 17 x 6 cm |