| Označení: | PRA004 BOR |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 278 Kč 309Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
3x12x3 cm
Využijte netradičních prvků pro vánoční výzdobu v podobě drobných umělých hub na drátkách, které mají kloboučky zbarvené do tmavě červené (bordó) barvy. V jedné krabičce najdete celkem 36 kusů, přičemž se barevně hodí skvěle pro toto sváteční období a nabízí tak nepřeberné množství variant jejich využití. Drátky umožnují snadné připevňování na věnce, větvičky, různé části konstrukcí a další vhodná místa. Můžete si díky nim vytvořit kouzelné lesní království plné hub a dodat sváteční atmosféře obohacující a originální ozdobný prvek. Upozorňujeme však, že nejsou určené ke konzumaci a důrazně doporučujeme chránit je mimo dosah dětí.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 110.0000 kg |
| Hmotnost | 110.0000 kg |
| Rozměry | 3x12x3 cm |
| Šířka | 3.0000 cm |
| Výška | 12.0000 cm |
| Hloubka | 3.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Alternativní sezóna | Podzim |
| Barva | Červená |
| Rozměr balení | 13 x 19 x 5 cm |