| Označení: | PRA005 BOR |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 207 Kč 230Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
3x12x3 cm
Využijte netradičních prvků pro vánoční výzdobu v podobě umělých hub na drátkách, které mají kloboučky zbarvené do tmavě červeného (bordó) odstínu. V jedné krabičce najdete celkem 24 kusů, přičemž se barevně hodí skvěle pro toto sváteční období a nabízí tak nepřeberné množství variant jejich využití. Drátky umožnují snadné připevňování na věnce, větvičky, různé části konstrukcí a další vhodná místa. Můžete si díky nim vytvořit kouzelné lesní království plné hub a dodat sváteční atmosféře obohacující a originální ozdobný prvek. Upozorňujeme však, že nejsou určené ke konzumaci a důrazně doporučujeme chránit je mimo dosah dětí.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 100.0000 kg |
| Hmotnost | 100.0000 kg |
| Rozměry | 3x12x3 cm |
| Šířka | 3.0000 cm |
| Výška | 12.0000 cm |
| Hloubka | 3.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Alternativní sezóna | Podzim |
| Barva | Červená |
| Rozměr balení | 13 x 19 x 5 cm |