| Označení: | UM0859 COP |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 357 Kč 397Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
24x35x17 cm
Udělejte radost ptačím návštěvníkům vaší zahrady a obohaťte tento prostor o zdobené kovové krmítko na stojanu v měděné barvě. Je svým provedením uzpůsobeno na postavení, přičemž na vrcholu je miska, nad kterou jsou siluety dvou pěvců. Pořízením této dekorace získáte působivou ozdobu a zároveň přilákáte spoustu ptáčků, kteří by k vám jinak nezavítali. Budou se totiž mít kam vracet a vy budete mít radost z toho, jak vaše zahrádka a okolí domu bují životem a barvami. Důležité už jen bude vybrat to správné místo, kde tato dekorace vynikne sama o sobě, a ideálně na které budete dobře vidět.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 860.0000 kg |
| Hmotnost | 860.0000 kg |
| Rozměry | 24x35x17 cm |
| Šířka | 24.0000 cm |
| Výška | 35.0000 cm |
| Hloubka | 17.0000 cm |
| Sezóna | Zahrada |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Barva | Měděná |
39x35x99 cm