| Označení: | UM0876 COP |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 267 Kč 297Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
21x101x17 cm
Obohaťte svoji zahradu o jedinečný kovový zápich se siluetami drobných pěvců, kterému dominuje krásný ozdobný list. Kombinace praktičnosti a poutavého vzhledu dělá z této dekorace obzvlášť ceněný prvek. Jednoduše a efektivně vyřeší vaše dilema s umístěním pítka pro ptáčky, a navíc získáte daleko větší variabilitu, kam ho dát. Ozdobný list je totiž ve tvaru misky, což umožňuje vašim malým ptačím návštěvníkům možnost osvěžení vodou případně občerstvení jinými dobrotami. Ti se k vám budou rádi vracet a vy budete mít potěšení z jejich přítomnosti a radost ze zahrádky plné života a barev.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 470.0000 kg |
| Hmotnost | 470.0000 kg |
| Rozměry | 21x101x17 cm |
| Šířka | 21.0000 cm |
| Výška | 101.0000 cm |
| Hloubka | 17.0000 cm |
| Sezóna | Zahrada |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Barva | Měděná |
39x35x99 cm