| Označení: | UM0822 COP |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 357 Kč 397Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
24x82x18 cm
Ozdobný zahradní kovový zápich v podobě krmítka pro ptáčky se siluetou pěvce v měděné barvě je ideálním spojením krásné dekorace s užitečnými vlastnostmi. Využijete hravě místo v prostoru a nemusíte vymýšlet, jak a na co pověsit krmítko, když zrovna není kam. Navíc je snadno přemístitelný a tím pádem můžete i střídat stanoviště, dle libosti. Ptačí návštěvníci navíc jistě ocení místo, kde se budou moci pravidelně, zejména v zimním období, občerstvovat. Zahrada tím ožije a vy si budete moci vychutnávat uklidňující okamžiky při pozorování spokojených ptáčků.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 390.0000 kg |
| Hmotnost | 390.0000 kg |
| Rozměry | 24x82x18 cm |
| Šířka | 24.0000 cm |
| Výška | 82.0000 cm |
| Hloubka | 18.0000 cm |
| Sezóna | Zahrada |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Barva | Měděná |
39x35x99 cm