| Označení: | FUP554 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 303 Kč 337Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
17x6x16 cm
Kovové pítko ve tvaru javorového listu s roztomilým ptáčkem je nejen praktickým místem pro osvěžení ptactva, ale i krásnou dekorací. Měděná barva s jemnou patinou mu dodává přirozený, lehce vintage vzhled. Skvěle se hodí na parapet, stůl nebo jiné vhodné místo na zahradě, balkoně či terase.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 710.0000 kg |
| Hmotnost | 710.0000 kg |
| Rozměry | 17x6x16 cm |
| Šířka | 17.0000 cm |
| Výška | 6.0000 cm |
| Hloubka | 16.0000 cm |
| Sezóna | Zahrada |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 12.0000 |
| Barva | Měděná |
39x35x99 cm