| Označení: | UM0997 COP |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 285 Kč 317Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
17x33x33 cm
Potěšte sami sebe i své ptačí návštěvníky pořízením závěsného krmítka z kovu v měděné barvě. Díky ozdobné konstrukci jej snadno připevníte z boku na stěnu. Samotné krmítko je ve tvaru misky připomínající ozdobný list. Na jeho okraji jsou siluety dvou drobných pěvců. Jedná se o unikátní ozdobný prvek pro zahradu, terasu nebo jiné vhodné místo s praktickým využitím. Miskou plnou dobrot přilákáte k sobě spoustu ptáčků, kteří by k vám jinak nezavítali, a tím skvěle oživíte prostor okolo domu. Krmítko k bočnímu připevnění poskytuje i velkou míru bezpečí pro vaše opeřené strávníky, neboť na ně ze země jen tak něco nezaútočí.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 450.0000 kg |
| Hmotnost | 450.0000 kg |
| Rozměry | 17x33x33 cm |
| Šířka | 17.0000 cm |
| Výška | 33.0000 cm |
| Hloubka | 33.0000 cm |
| Sezóna | Zahrada |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Barva | Měděná |
39x35x99 cm