| Označení: | KK104 CRM |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 119 Kč 198Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
28x13x24 cm
Chcete si udělat radost nevšedním vyzdobením vašeho oblíbeného prostoru květinami, a dochází vám nápady do čeho je vsadit? V tom případě kovový truhlík v krémové barvě a s motivem kopretin bude skvělou volbou. Díky svému tvaru a vzhledu se tento kovový obal stane okouzlujícím doplňkem pro vaše květiny. Kombinace krásných rostlin zasazených do elegantního obalu spolu vytvoří jedinečnou kompozici. Truhlík svým tvarem umožňuje ozdobit květinami užší prostory, jakými jsou okení parapety, různé římsy, schody a podobně.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 339.0000 kg |
| Hmotnost | 339.0000 kg |
| Rozměry | 28x13x24 cm |
| Šířka | 28.0000 cm |
| Výška | 13.0000 cm |
| Hloubka | 24.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Barva | Krémová |