| Označení: | KK104 GREY |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 119 Kč 198Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
28x13x24 cm
Chcete si udělat radost nevšedním vyzdobením vašeho oblíbeného prostoru květinami, a dochází vám nápady do čeho je vsadit? Zkuste sáhnout po této jedinečné dekoraci v podobě kovového truhlíku v šedém dekoru s motivem kopretin a nebudete litovat. Díky svému tvaru a vzhledu se tento kovový obal stane okouzlujícím doplňkem pro vaše květiny. Kombinace krásných rostlin zasazených do takto zdobené a tvarované dekorace spolu vytvoří jedinečnou kompozici. Při pohledu na tuto vámi vytvořenou krásu budete na sebe hrdí a mít skvělý pocit z dobře odvedené práce. Přineste si do svého domova prvek originality s tímto nevšedním kovovým obalem na květiny, který okouzlí každého obdivovatele rostlin a skvěle oživí váš prostor.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 339.0000 kg |
| Hmotnost | 339.0000 kg |
| Rozměry | 28x13x24 cm |
| Šířka | 28.0000 cm |
| Výška | 13.0000 cm |
| Hloubka | 24.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Barva | Šedá |