| Označení: | KK125 CRM |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 70 Kč 78Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
14x13x14 cm
Chcete si udělat radost nevšedním vyzdobením vašeho oblíbeného prostoru květinami, a dochází vám nápady do čeho je vsadit? Zkuste sáhnout po této jedinečné dekoraci v podobě elegantního kovového obalu v krémové barvě se stříbrným vzorkováním a nebudete litovat. Díky svému tvaru a vzhledu se tento kovový obal stane okouzlujícím doplňkem pro vaše květiny. Kombinace krásných rostlin zasazených do takto zdobené a tvarované dekorace spolu vytvoří jedinečnou kompozici. Při pohledu na tuto vámi vytvořenou krásu budete na sebe hrdí a mít skvělý pocit z dobře odvedené práce. Přineste si do svého domova prvek originality s tímto nevšedním kovovým obalem na květiny, který okouzlí každého obdivovatele rostlin a skvěle oživí váš prostor.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 139.0000 kg |
| Hmotnost | 139.0000 kg |
| Rozměry | 14x13x14 cm |
| Šířka | 14.0000 cm |
| Výška | 13.0000 cm |
| Hloubka | 14.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Průměr | 14.0000 cm |
| Alternativní sezóna | Podzim |
| Barva | Krémová |