| Označení: | KK126 CRM |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 88 Kč 98Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
16x15x16 cm
Chcete si udělat radost nevšedním vyzdobením vašeho oblíbeného prostoru květinami, a dochází vám nápady do čeho je vsadit? Zkuste sáhnout po této jedinečné dekoraci v podobě elegantního kovového obalu v krémové barvě se stříbrným vzorkováním a nebudete litovat. Díky svému tvaru a vzhledu se tento kovový obal stane okouzlujícím doplňkem pro vaše květiny. Kombinace krásných rostlin zasazených do takto zdobené a tvarované dekorace spolu vytvoří jedinečnou kompozici. Při pohledu na tuto vámi vytvořenou krásu budete na sebe hrdí a mít skvělý pocit z dobře odvedené práce. Přineste si do svého domova prvek originality s tímto nevšedním kovovým obalem na květiny, který okouzlí každého obdivovatele rostlin a skvěle oživí váš prostor.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 215.0000 kg |
| Hmotnost | 215.0000 kg |
| Rozměry | 16x15x16 cm |
| Šířka | 16.0000 cm |
| Výška | 15.0000 cm |
| Hloubka | 16.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Průměr | 16.0000 cm |
| Alternativní sezóna | Podzim |
| Barva | Krémová |