| Označení: | KK113 CRM |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 106 Kč 118Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
20x10x20 cm
Chcete si udělat radost nevšedním vyzdobením vašeho oblíbeného prostoru květinami, a dochází vám nápady do čeho je vsadit? Zkuste sáhnout po této jedinečné dekoraci v podobě kovového obalu s obrázkem rozkvetlých máků v krémové barvě a nebudete litovat. Díky svému tvaru a vzhledu se tento kovový obal stane okouzlujícím doplňkem pro vaše květiny. Kombinace krásných rostlin zasazených do takto zdobené a tvarované dekorace spolu vytvoří jedinečnou kompozici. Při pohledu na tuto vámi vytvořenou krásu budete na sebe hrdí a mít skvělý pocit z dobře odvedené práce. Přineste si do svého domova prvek originality s tímto nevšedním kovovým obalem na květiny, který okouzlí každého obdivovatele rostlin a skvěle oživí váš prostor.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 191.0000 kg |
| Hmotnost | 191.0000 kg |
| Rozměry | 20x10x20 cm |
| Šířka | 20.0000 cm |
| Výška | 10.0000 cm |
| Hloubka | 20.0000 cm |
| Sezóna | Jaro |
| Průměr | 19.5000 cm |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Barva | Krémová |