| Označení: | OC3744-NAT |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 99 Kč 110Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
5x7x1 cm
Sada drobných vánočních přízdob v podobě dobových domečků je klíčem k tvořivosti a docílení jedinečné vánoční výzdoby s vlastním rukopisem. Tyto lehké a malé předměty vyrobené z dřeva, nabízejí nekonečné možnosti pro zdobení. Buďte mistrem své vlastní vánoční výzdoby a dovolte své fantazii volný průchod. Každý dílek z této sady je jako malý kus přírody, který můžete umístit kamkoliv a přilepit nebo aranžovat podle vaší představy. Kombinace přírodního materiálu a elegantního tvaru těchto ozdob je receptem na osvěžení vaší vánoční výzdoby. Ať už jste zastáncem minimalistického designu nebo jemných barev, tento set vám poskytne nekonečný zdroj inspirace pro vytvoření svého vlastního svátečního ráje.
| Materiál | Dřevo |
| Hmotnost | 80.0000 kg |
| Rozměry | 5x7x1 cm |
| Šířka | 5.0000 cm |
| Výška | 7.0000 cm |
| Hloubka | 1.0000 cm |
| Druh | Domeček |
| Sezóna | Vánoce |
| Karton1 | 39x29x21 |
| Velikost | 2x0,5 x3 cm malá ŠxHxV cm |
| Velikost | 2x0,5 x3 cm malá ŠxHxV cm |
| Velikost | 2x0,5 x3 cm malá ŠxHxV cm |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Funkce | Na aranžování |
| Počet kusů v kartonu | 50.0000 |
| Barva | Hnědá |
7x5x1 cm
8x40x1 cm