| Označení: | OC4072 NAT |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 88 Kč 98Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
7x7x1 cm
Rozjasněte své Vánoce s našimi dřevěnými ozdobami ve tvaru sněhových vloček v přírodním odstínu dřeva. Každá ozdoba je vyřezána do přesného tvaru sněhové vločky, což dodá vaší vánoční výzdobě neodolatelný šarm. V jednom balení najdete mix tří velikostí, ve kterém najdete celkem 18 kusů těchto drobných dekorací. Ocení je zejména ti, kteří si rádi vytváří své vlastní aranže podle svých představ a nápadů. Tyto lehké dřevěné ozdoby můžete snadno pověsit, přilepit nebo přidat mezi další druhy a vytvořit tím opravdu jedinečnou a poutavou atmosféru svátečních dní. Přidejte do svého interiéru špetku kouzla sněhových vloček a užijte si ten nejkrásnější čas roku ve vší parádě!
| Materiál | Dřevo |
| Hmotnost | 40.0000 kg |
| Hmotnost | 40.0000 kg |
| Rozměry | 7x7x1 cm |
| Šířka | 7.0000 cm |
| Výška | 7.0000 cm |
| Hloubka | 1.0000 cm |
| Druh | Hvězda/Vločka |
| Sezóna | Vánoce |
| Funkce | Na aranžování |
| Barva | Přírodní |
| Rozměr balení | 14x3x17 cm |
7x5x1 cm
8x40x1 cm