| Označení: | OC4076 NAT |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 81 Kč 90Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
7x7x1 cm
Nechte naplno proniknout do svých oblíbených prostor pravou sváteční atmosféru, i díky dřevěným vánočním ozdobám ve tvaru hvězdiček. Jsou všechny v přírodní barvě dřeva a balené po 18 kusech v sáčku, kde najdete mix tří různých velikostí. Je už jen na fantazii a dekorativních schopnostech každého z vás, jak s těmito ozdobami naloží. Každopádně jsou výborným základem pro tvorbu různorodých svátečních aranží, dotvářených vlastníma rukama.
| Materiál | Dřevo |
| Hmotnost | 40.0000 kg |
| Hmotnost | 40.0000 kg |
| Rozměry | 7x7x1 cm |
| Šířka | 7.0000 cm |
| Výška | 7.0000 cm |
| Hloubka | 1.0000 cm |
| Druh | Hvězda/Vločka |
| Sezóna | Vánoce |
| Funkce | Na aranžování |
| Barva | Přírodní |
| Rozměr balení | 14x3x17 cm |
7x5x1 cm
8x40x1 cm