| Označení: | OC4101 NAT |
| Dostupnost: | Momentálně nedostupné [Brzy naskladníme] Dotaz na termín » |
| Cena: | 99 Kč 110Kč |
| Množství: | — |
8x40x1 cm
I malé drobnosti umí přinést do prostoru radost a potěšení. Tento dřevěný zápich v podobě domečku se stromečkem v mixu dvou druhů, s nápisem „Věříme na Ježíška“ nebo „Krásné Vánoce“, vám pomůže vykouzlit tu pravou sváteční atmosféru. V balení najdete 6 kusů stejné barvy.
| Materiál | Dřevo |
| Hmotnost | 120.0000 kg |
| Hmotnost | 120.0000 kg |
| Rozměry | 8x40x1 cm |
| Šířka | 8.0000 cm |
| Výška | 40.0000 cm |
| Hloubka | 1.0000 cm |
| Druh | Domeček |
| Sezóna | Vánoce |
| Funkce | Zápich |
| Barva | Přírodní |