| Označení: | VAK117-2D |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 171 Kč 190Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
2x2x2 cm
Dolaďte jemnými barvami svůj vánoční interiér s našimi exkluzivními skleněnými vánočními ozdobami. Tyto koule na drátku ze skla v elegantní bílé barvě představují dokonalou volbu pro vaši vánoční výzdobu. Je to materiál vyznačující se vysokým odrazem světla, což dodá vašemu prostoru lesk a záři. Můžete využít široké nabídky dalších variant ozdob, a díky nim vytvořit originální mix barev a tvarů, kterým vnesete do svého domova jedinečný a živý vzhled. Tyto skleněné vánoční ozdoby jsou jedním z klíčových prvků, které dodají vašemu interiéru ten správný vánoční punc a okouzlení.
| Materiál | Sklo |
| Hmotnost | 100.0000 kg |
| Hmotnost | 100.0000 kg |
| Rozměry | 2x2x2 cm |
| Šířka | 2.0000 cm |
| Výška | 2.0000 cm |
| Hloubka | 2.0000 cm |
| Druh | Vánoční koule |
| Sezóna | Vánoce |
| Průměr | 2.0000 cm |
| Funkce | Na pověšení |
| Barva | Bílá |
2x2x2 cm
2x2x2 cm
2x2x2 cm
2x2x2 cm