| Označení: | VAK106-2,5 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 149 Kč 166Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
3x3x3 cm
Obohaťte příjemnými barvami svůj vánoční interiér s našimi exkluzivními skleněnými ozdobami. Tyto koule na drátku ze skla v mixu meruňkové a bílé barvy představují zajímavou volbu pro vaši sváteční výzdobu. Sklo se vyznačuje výborným odrazem světla, který dodá vašemu prostoru lesk a záři. Konkrétně s touto barvenou variantou vytvoříte jedinečný a živý vzhled, který vynikne mezi ostatními ozdobami. Jsou výborným dekoračním doplňkem, který dodá vašemu domovu ten správný vánoční nádech v podobě nádherné výzdoby.
| Materiál | Sklo |
| Hmotnost | 100.0000 kg |
| Rozměry | 3x3x3 cm |
| Šířka | 3.0000 cm |
| Výška | 3.0000 cm |
| Hloubka | 3.0000 cm |
| Druh | Vánoční koule |
| Sezóna | Vánoce |
| Průměr | 2.5000 cm |
| Funkce | Na pověšení |
| Barva | Vícebarevná |
2x2x2 cm
3x3x3 cm
2x2x2 cm