| Označení: | VAK119-2D |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 160 Kč 178Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
2x2x2 cm
Dolaďte jemnými barvami svůj vánoční interiér s našimi exkluzivními skleněnými vánočními ozdobami. Tyto koule na drátku ze skla v šedých odstínech představují skvělou volbu pro vaši vánoční výzdobu. Sklo je materiál vyznačující se značným odrazem světla, což dodá vašemu prostoru lesk a záři. S jejich mixem druhů v závislosti na odstínu můžete vytvořit jedinečný a zářivý vzhled, který vynikne mezi ostatními ozdobami. Tyto skleněné vánoční ozdoby jsou výborným doplňkem, který dodá vašemu domovu ten správný vánoční punc a okouzlení.
| Materiál | Sklo |
| Hmotnost | 110.0000 kg |
| Hmotnost | 110.0000 kg |
| Rozměry | 2x2x2 cm |
| Šířka | 2.0000 cm |
| Výška | 2.0000 cm |
| Hloubka | 2.0000 cm |
| Druh | Vánoční koule |
| Sezóna | Vánoce |
| Průměr | 2.0000 cm |
| Funkce | Na pověšení |
| Barva | Šedá |
2x2x2 cm
2x2x2 cm
2x2x2 cm