| Označení: | VAK136-2D |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 160 Kč 178Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
2x2x2 cm
Kulaté skleněné ozdoby na drátku, o průměru 2 cm a v mixu barev - zelené až zelenohnědé, jsou perfektní pro vánoční stromeček nebo k zavěšení kamkoliv jinam. Tyto drobné dekorace přidají vašemu interiéru veselý a slavnostní nádech doplněný právě kombinací krásných odstínů a lesku. Toto velké balení obsahuje 48 kusů ozdob, kde se střídají matné a lesklé povrchy, což umožňuje vytvořit skutečně velkolepou vánoční výzdobu, která se bude vymykat průměru.
| Materiál | Sklo |
| Hmotnost | 90.0000 kg |
| Hmotnost | 90.0000 kg |
| Rozměry | 2x2x2 cm |
| Šířka | 2.0000 cm |
| Výška | 2.0000 cm |
| Hloubka | 2.0000 cm |
| Druh | Vánoční koule |
| Sezóna | Vánoce |
| Průměr | 2.0000 cm |
| Funkce | Na pověšení |
| Barva | Vícebarevná |
2x2x2 cm
2x2x2 cm