| Označení: | AB2164-PINK |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 134 Kč 399Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
26x10x16 cm
Skvělou volbou pro ty, kteří preferují přírodní materiály a rádi by skloubili jejich přirozenou krásu s praktickou funkcí, bude tento zdobný dřevěný obal ve tvaru šuplíku v růžové barvě. Je dostatečně prostorný a šikovně tvarovaný, což umožňuje výsadbu širokého spektra okrasných rostlin a umístění na nejlepší zvolené místo dle vašich představ. Dřevěné obaly jsou poměrně lehčí oproti jiným, což má výhody ve snadnější manipulaci s nimi. Součástí produktu je i ochranná plastová fólie, jenž vyplňuje vnitřní část a chrání ji před vnějšími vlivy. Vytvořte si místo, které bude oplývat přírodní krásou a bude ladit s okolním prostředím díky této nápadité dekoraci s praktickým využitím.
| Materiál | Dřevo |
| Hmotnost | 400.0000 kg |
| Hmotnost | 400.0000 kg |
| Rozměry | 26x10x16 cm |
| Šířka | 26.0000 cm |
| Výška | 10.0000 cm |
| Hloubka | 16.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Velikost | 26x16x9.5 cm malá ŠxHxV cm |
| Velikost | 26x16x9.5 cm malá ŠxHxV cm |
| Alternativní sezóna | Léto |
| Barva | Růžová |