| Označení: | DA203 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 339 Kč 377Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
16x15x15 cm
Obal na květiny ve tvaru dřevěného šuplíku s igelitovou vložkou uvnitř, přinese do vašeho domova kouzlo rustikální elegance. Sada obsahuje dva kusy v různých velikostech, každý zdobený jemným květinovým ornamentem na přední straně. Ideální volba pro ty, kteří chtějí dodat svým oblíbeným rostlinám hezký základ z přírodního materiálu.
| Materiál | Dřevo |
| Hmotnost | 650.0000 kg |
| Hmotnost | 650.0000 kg |
| Rozměry | 16x15x15 cm |
| Šířka | 16.0000 cm |
| Výška | 15.0000 cm |
| Hloubka | 15.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Hmotnost - netto | 1.0000 kg |
| Velikost | 13x11x13 malá ŠxHxV cm |
| Velikost | 13x11x13 malá ŠxHxV cm |
| Počet kusů v kartonu | 12.0000 |
| Barva | Přírodní |