| Označení: | AB2163-PINK |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 229 Kč 676Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
30x14x20 cm
Skvělou volbou pro ty, kteří preferují přírodní materiály a rádi by skloubili jejich přirozenou krásu s praktickou funkcí, bude tento zdobný dřevěný obal ve tvaru šuplíku v růžové barvě. Je dostatečně prostorný a šikovně tvarovaný, což umožňuje výsadbu širokého spektra okrasných rostlin a umístění na nejlepší zvolené místo dle vašich představ. Dřevěné obaly jsou poměrně lehčí oproti jiným, což má výhody ve snadnější manipulaci s nimi. Součástí produktu je i ochranná plastová fólie, jenž vyplňuje vnitřní část a chrání ji před vnějšími vlivy. Vytvořte si místo, které bude oplývat přírodní krásou a bude ladit s okolním prostředím díky této nápadité dekoraci s praktickým využitím.
| Materiál | Dřevo |
| Hmotnost | 350.0000 kg |
| Hmotnost | 350.0000 kg |
| Rozměry | 30x14x20 cm |
| Šířka | 30.0000 cm |
| Výška | 14.0000 cm |
| Hloubka | 20.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Velikost | 30x20x14 cm malá ŠxHxV cm |
| Velikost | 30x20x14 cm malá ŠxHxV cm |
| Alternativní sezóna | Léto |
| Barva | Růžová |