| Označení: | AB2211 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 267 Kč 297Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
26x10x16 cm
Tato sada dřevěných obalů na květiny vnese do vašeho domova romantický nádech. Sada obsahuje dva různě velké obaly, každý se základní hnědou barvou a barevnými obrázky růžiček v rozích. Tyto krásné detaily dodají vašim květinám jedinečný vzhled a díky igelitové vložce chrání je i samotný obal. Perfektní pro milovníky květinového dekoru a přírodních materiálů, ideální pro umístění jak do interiéru, tak do kratých venkovních prostor. Skvěle se hodí na okenní parapet, zahradu nebo balkón.
| Materiál | Dřevo |
| Hmotnost | 600.0000 kg |
| Hmotnost | 600.0000 kg |
| Rozměry | 26x10x16 cm |
| Šířka | 26.0000 cm |
| Výška | 10.0000 cm |
| Hloubka | 16.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Barva | Hnědá |