| Označení: | UM0745-WH |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 178 Kč 198Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
16x16 cm
Srdíčko na zavěšení bude zdobit interiér samostatně nebo ho můžete použít pro tvorbu dekorací.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 175.0000 kg |
| Hmotnost | 175.0000 kg |
| Rozměry | 16x16 cm |
| Šířka | 16.0000 cm |
| Výška | 16.0000 cm |
| Hloubka | 0.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Barva | Bílá |