| Označení: | UM0922 WT |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 52 Kč 58Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
7x7x1 cm
Nechte se vnést do vánočního kouzla s naší ozdobnou kovovou hvězdou v bílé barvě s ornamenty. Kov jako materiál přináší do dekorace pevnost, trvanlivost a elegantní lesklý povrch, který dodává naší ozdobě luxusní vzhled. Tato elegantní ozdoba k zavěšení je dokonalým prvkem pro vánoční období, která dodává vašemu domovu příjemnou atmosféru. S očkem a provázkem, kterým ji snadno zavěsíte na vánoční stromek, dveře nebo okno, se tato hvězda stane neodolatelným středobodem vašeho domova. Přidejte do svého interiéru dotek zimní romantiky a vánočního půvabu díky této pěkné dekoraci a tvořte magické vzpomínky na vánoční svátky.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 9.0000 kg |
| Hmotnost | 9.0000 kg |
| Rozměry | 7x7x1 cm |
| Šířka | 7.0000 cm |
| Výška | 7.0000 cm |
| Hloubka | 1.0000 cm |
| Druh | Hvězda/Vločka |
| Sezóna | Vánoce |
| Funkce | Na pověšení |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 144.0000 |
| Barva | Bílá |