| Označení: | UM0867-L WT |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 357 Kč 397Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
20x28x4 cm
Velká kovová závěsná dekorace v podobě bílého srdce představuje mnohem více než jen vizuálně atraktivní ozdobu. Srdce je symbolem lásky, vášně a souznění, což tuto dekoraci činí mimořádně významnou. Jeho elegantní design a ozdobné provedení zvýrazňují krásu a jedinečnost srdce jako symbolu. Poutko na horní straně umožňuje provlečení provázku nebo řetízku. Vyberte mu takové místo, kde pro vás bude mít největší význam, a kde zároveň bude vynikat jeho půvab a význačnost. Taková dekorace může být výrazným prvkem ve vašem interiéru, ale také může sloužit jako nádherný dárek z lásky.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 150.0000 kg |
| Rozměry | 20x28x4 cm |
| Šířka | 20.0000 cm |
| Výška | 28.0000 cm |
| Hloubka | 4.0000 cm |
| Druh | Srdce |
| Sezóna | Celorok |
| Funkce | Na pověšení |
| Barva | Bílá |