| Označení: | UM0923 WT |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 52 Kč 58Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
7x8x1 cm
Máte-li chuť na oživení své vánoční výzdoby, bude pro vás skvělou volbou právě tato závěsná dekorace v podobě kovového stromku v bílé barvě Je to velmi zajímavý ozdobný prvek, který by neměl chybět ve vaší sbírce. S očkem z provázku umožňuje snadné zavěšení na stromeček případně jiné vhodné místo. Celkově vzato je tato kovová závěsná dekorace krásným a praktickým doplňkem pro vánoční období, jenž vytvoří ten pravý nádech Vánoc ve vašem domě.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 9.0000 kg |
| Hmotnost | 9.0000 kg |
| Rozměry | 7x8x1 cm |
| Šířka | 7.0000 cm |
| Výška | 8.0000 cm |
| Hloubka | 1.0000 cm |
| Druh | Strom |
| Sezóna | Vánoce |
| Funkce | Na pověšení |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 144.0000 |
| Barva | Bílá |