| Označení: | VAK139-4 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 160 Kč 178Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
4x4x4 cm
Kulaté skleněné ozdoby, o průměrech 4 cm a v jemných béžových barvách, dodají vašemu vánočnímu stromečku nádherné odstíny, které vykouzlí tu pravou sváteční atmosféru. Jejich lesklý povrch krásně odráží světlo a vytváří kouzelný efekt. Balení obsahuje 18 kusů uložených v plastovém boxu, takže se snadno skladují a zůstávají chráněné pro další sezóny.
| Materiál | Sklo |
| Hmotnost | 80.0000 kg |
| Hmotnost | 80.0000 kg |
| Rozměry | 4x4x4 cm |
| Šířka | 4.0000 cm |
| Výška | 4.0000 cm |
| Hloubka | 4.0000 cm |
| Druh | Vánoční koule |
| Sezóna | Vánoce |
| Hmotnost - netto | 0.1080 kg |
| Funkce | Na pověšení |
| Počet kusů v kartonu | 36.0000 |
| Barva | Béžová |
2x2x2 cm