| Označení: | PLA106-L |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 665 Kč 739Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
22x58x22 cm
Lampión ve tvaru sloupce je vyrobený z odolného polyratanu v kombinaci šedých a černých odstínů, které dodávají moderní a přitom přirozený vzhled. Jeho otevřené provedení umožňuje efektivní rozptýlení LED osvětlení uvnitř, které vytváří příjemnou atmosféru. Praktické madlo usnadňuje přenášení nebo zavěšení lampiónu. Díky použití polyratanu je lampión vhodný pro venkovní i vnitřní použití a materiál se snadno udržuje. Velikost L zajišťuje výrazný vizuální efekt a dostatečné osvětlení prostoru. LED osvětlení je napájeno 1 x AA dobíjecí baterií a zároveň solárním panelem umístěným na horní hraně.
| Materiál | Polyratan |
| Hmotnost | 750.0000 kg |
| Rozměry | 22x58x22 cm |
| Šířka | 22.0000 cm |
| Výška | 58.0000 cm |
| Hloubka | 22.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Počet baterií | 1.0000 |
| Typ baterie | AA |
| Hmotnost - netto | 0.7500 kg |
| Funkce | LED osvětlení |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 4.0000 |
| Barva | Šedá |
| Stupeň krytí IP | IP44 |
| Rozměr balení | 22x25x60 cm |
23x42x23 cm
23x42x23 cm
24x36x24 cm
20x34x20 cm
15x16x15 cm
18x42x18 cm
15x39x15 cm
15x39x15 cm