| Označení: | PLA103-L |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 537 Kč 597Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
24x36x24 cm
Lampión z polyratanu v příjemném světle hnědém odstínu má tvar hrušky a je vybaven LED osvětlením, které vytváří jemnou atmosféru. Provedení lampiónu je otevřené s výraznou strukturou připomínající ruční pletení, což zajišťuje zajímavý vizuální efekt světla. Praktický kožený úchyt umožňuje snadné přenášení nebo zavěšení. Velikost L poskytuje dostatek prostoru pro umístění LED zdroje uvnitř. Lampión je vhodný pro dekorativní osvětlení interiérů i venkovních prostor. LED osvětlení je napájeno 1 x AA dobíjecí baterií a zároveň solárním panelem umístěným na horní hraně.
| Materiál | Polyratan |
| Hmotnost | 720.0000 kg |
| Rozměry | 24x36x24 cm |
| Šířka | 24.0000 cm |
| Výška | 36.0000 cm |
| Hloubka | 24.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Počet baterií | 1.0000 |
| Typ baterie | AA |
| Hmotnost - netto | 0.6000 kg |
| Funkce | LED osvětlení |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 6.0000 |
| Barva | Hnědá |
| Stupeň krytí IP | IP44 |
23x42x23 cm
23x42x23 cm
20x34x20 cm
15x16x15 cm
18x42x18 cm
15x39x15 cm
15x39x15 cm