| Označení: | PLA105-L |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 809 Kč 899Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
35x36x35 cm
Lampión z polyratanu v šedém odstínu má kulatý tvar a je vybaven LED osvětlením, které vytváří příjemnou atmosféru. Propletené provedení dodává dekoraci lehkost a zajímavou texturu, zatímco vnitřní LED světlo zajišťuje efektivní a úsporné osvětlení. Díky praktickému držadlu je možné lampión snadno přenášet nebo zavěsit. Vhodný je pro venkovní i vnitřní použití, kde podtrhne stylové aranžmá prostoru. LED osvětlení je napájeno 1 x AA dobíjecí baterií a zároveň solárním panelem umístěným na horní hraně.
| Materiál | Polyratan |
| Hmotnost | 1250.0000 kg |
| Rozměry | 35x36x35 cm |
| Šířka | 35.0000 cm |
| Výška | 36.0000 cm |
| Hloubka | 35.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Počet baterií | 1.0000 |
| Typ baterie | AA |
| Hmotnost - netto | 1.2500 kg |
| Funkce | LED osvětlení |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 4.0000 |
| Barva | Šedá |
| Stupeň krytí IP | IP44 |
| Rozměr balení | 35x37x39 cm |
23x42x23 cm
23x42x23 cm
24x36x24 cm
20x34x20 cm
15x16x15 cm
18x42x18 cm
15x39x15 cm
15x39x15 cm