| Označení: | PLA113 BLUE-L |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 431 Kč 479Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
18x42x18 cm
Lampión ve tvaru balónu kombinuje modré polyratanové pruty s hnědou základnou z umělého ratanu a černými kovovými prvky, které tvoří stabilní rám. LED osvětlení uvnitř lampiónu vytváří příjemnou atmosféru a je vhodné pro použití na terase, balkóně nebo v interiéru. Praktický řetízek umožňuje snadné zavěšení nebo přenášení. Velikost L zajišťuje výrazný dekorativní efekt a zároveň dostatečné osvětlení prostoru. LED osvětlení je napájeno 1 x AA dobíjecí baterií a zároveň solárním panelem umístěným na horní hraně.
| Materiál | Polyratan |
| Hmotnost | 450.0000 kg |
| Rozměry | 18x42x18 cm |
| Šířka | 18.0000 cm |
| Výška | 42.0000 cm |
| Hloubka | 18.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Počet baterií | 1.0000 |
| Typ baterie | AA |
| Hmotnost - netto | 0.4500 kg |
| Funkce | LED osvětlení |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 6.0000 |
| Barva | Modrá |
| Stupeň krytí IP | IP44 |
| Rozměr balení | 20x21x43 cm |
23x42x23 cm
23x42x23 cm
24x36x24 cm
20x34x20 cm
15x16x15 cm
15x39x15 cm
15x39x15 cm