| Označení: | KEJ311-M |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 117 Kč 130Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
6x13x5 cm
Keramická figurka kachny ve střední velikosti zaujme svým bílým lesklým povrchem a oranžovými detaily na zobáku, mašličce a nožkách. Je určena k postavení a díky pevnému keramickému provedení se snadno udržuje. Stylová dekorace vhodná pro oživení interiérů i zahradních prostor s přírodní tématikou.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 73.0000 kg |
| Rozměry | 6x13x5 cm |
| Šířka | 6.0000 cm |
| Výška | 13.0000 cm |
| Hloubka | 5.0000 cm |
| Druh | Kachna |
| Sezóna | Jaro |
| Alternativní sezóna | Léto |
| Funkce | Dekorační |
| Počet kusů v boxu | 6.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 48.0000 |
| Barva | Bílá |