| Označení: | SM522-S |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 142 Kč 158Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
10x13x7 cm
Keramická kachna je půvabnou dekorací, která se hodí na terasy, balkony, případně i do interiéru. Díky svému milému vzhledu zpestří každé vybrané místo a přinese nádech venkovské atmosféry. Oblíbené zvíře pro dekorace se stane sympatickým a trvalým společníkem vašeho domova i zahrady.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 380.0000 kg |
| Hmotnost | 380.0000 kg |
| Rozměry | 10x13x7 cm |
| Šířka | 10.0000 cm |
| Výška | 13.0000 cm |
| Hloubka | 7.0000 cm |
| Druh | Kachna |
| Sezóna | Zahrada |
| Funkce | Dekorační |
| Počet kusů v boxu | 4.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 24.0000 |
| Barva | Bílá |